Vis meny English
MIND:s kontorer i Innherredvegen, Trondheim. Foto: https://www.flickr.com/photos/53267244@N03/

Kontakt

Telefon: 400 06 463

E-post: post@mind.no

Ansatte

  • Rune Sagør

    Daglig leder
    rune@mind.no
    900 31 016
  • Lisa Vivoll Straume

    Gründer og faglig leder
    lisa@mind.no
    996 20 212
  • Karina Andersen Aas

    Lederutvikler og mental trener
    karina@mind.no
    986 06 866
  • Tim Rudi Veiteberg

    Lederutvikler og rådgiver
    tim@mind.no
    926 22 339
  • Bente Olaussen

    Administrativ leder
    benteo@mind.no
    932 19 085
  • Bjarne Sørgjerd

    Lederutvikler og rådgiver
    bjarne@mind.no
    997 05 499
  • Benedicte Langseth-Eide

    Psykolog / PhD stipendiat / lederutvikler
    benedicte@mind.no
    926 71 447

Besøksadresser

  • Adresse Trondheim:
    Innherredsveien 7,
    7014 Trondheim
    Se kart

  • Adresse Oslo:
    Dronning Eufemias gate 16,
    0191 Oslo
    Se kart

Advisory board

  • Pål Einar Berntsen

    Managing director, View Software
  • Marit Collin

    Administrerende direktør, Kantega
Leder- & organisasjonsutvikling
Forside